Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příspěvky (Notes)

Příspěvky

NOVÝ E-SHOP PRO VÁS

27. 4. 2013

Připravila jsem pro Vás e-shop se svými výrobky. Budu postupně doplňovat nové výrobky tak, jak se mi povede je vyrábět. E-shop je už plně funkční. Doufám, že se Vám bude líbit. Uvítám každý komentář a námět na zlepšení. E-shop najdete na adrese www.razenakuze.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příspěvky (Notes) | Komentářů: 0

Moje kůže v Radách ptáka Loskutáka na Nově - pokračování

18. 10. 2011

Tak už to mám za sebou, příspěvek o dekorování kůže je odvysílán a je ke shlédnutí zde http://loskutak.nova.cz/clanek/hobby/dekorovani-kuze.html. Trvalo to o trochu déle než zmíněných 5 minut, ale přesto je na tak malém prostoru problém něco o práci s kůží a jejím zdobení seriózně předvést (navíc vestoje :-)). S výsledkem jsem celkem spokojená, jen mně mrzí, že nebylo k vidění více mých výrobků, které jsem s sebou měla, hlavně kabelky.

 

Moje kůže v Radách ptáka Loskutáka na Nově

14. 10. 2011

16. 10. bude na Nově v pořadu Rady ptáka Loskutáka můj pětiminutový příspěvek o práci s kůží. Byla to zajímavá zkušenost, ovšem za pět minut se toho moc ukázat nedá. Sama jsem zvědavá na výsledek.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příspěvky (Notes) | Komentářů: 0

IILG Rose Contest

5. 7. 2010

V květnu 2010 proběhla po internetu soutěž IILG (Mezinárodní internetový kožařský cech) v ražení růží do kůže.

 

Trocha historie :-)

21. 3. 2010

Tak jsem utírala prach na poličkách a uvědomila jsem si, jak mě před nějakou dobou bavila keramika  a co všechno jsem z ní udělala. To už je historie...

 

IFoLG SHOW 2009, Indianapolis, USA

29. 9. 2009

V sobotu 26. září jsem na kožařské výstavě v Indianapolis, Indiana, USA, získala 2 druhá místa v OPEN kategorii, a to za obrázek podle A. Muchy a za kufřík na nářadí. Další dva výrobky nezískaly ocenění, ale byly hodnoceny taky jako zdařilé. Mám z toho velikou radost, jen mne mrzí, že ji se mnou bohužel už nemůže sdílet i Honza Pirát Veselý, který mně to všechno naučil.